بازدید هیئت عالی رتبه اقتصادی – بازرگانی یونان از تهران

بازدید هیئت عالیرتبه اقتصادی – بازرگانی یونان از تهران و درخواست برگزاری نشست های مشترک بازرگانی با همتاهای ایرانی

بدین وسیله به اطلاع اعضاء محترم کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران میرساند بر اساس مذاکرات و هماهنگی های به عمل آمده از سوی سفارت محترم یونان در تهران با این کانون عالی، مقرر است در تاریخ ۱۴  الی  ۱۷ آذر ماه سال جاری (مطابق با ۵ الی ۸ دسامبر سال ۲۰۱۰ میلادی) یک هیئت عالیرتبه اقتصادی و بازرگانی از یونان ، به منظور مذاکره جهت جلب همکاری های تجاری- بازرگانی از تهران بازدید نمایند.

این هیئت متشکل از ۲۰ شرکت عمده بازرگانی از بخش های مختلف تجاری ، صنعتی و خدماتی با توانمندی های بالقوه در زمینه های متنوع کاری از جمله : مواد غذایی صنعتی (مواد غذایی آماده ، میوه ، ماهی تن ، روغن زیتون ، زیتون)، فرآورده های  چوبی ، محصولات شیمیایی (از جمله کود شیمیایی)، ماشین آلات ساختمانی ، چسب، امور مشاوره ، خانه های پیش ساخته ، طناب دریایی ، قایق های لوکس ،پوشاک خزدار و غیره میباشد که علاقمند است طی سفر چهار روزه خود به تهران ، در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۱۵ و ۱۶ آذر ماه با علاقمندان و طرف های ایرانی خود درخصوص گسترش همکاری های دو جانبه ملاقات و گفتگو نمایند.

مقرراست این هیئت در هتل همای تهران اقامت داشته باشد و محل ملاقات برای علاقمندان نیزسالن صدف آن هتل تعیین شده است.

از اعضای محترم این کانون عالی و شرکت های عضو آنها و سایر علاقمندان ذی ربط درخواست می گردد در صورت تمایل برای انجام ملاقات و مذاکره با شرکت های یونانی، با اعلام روز و ساعت مورد نظر برای ملاقات و همچنین ذکر مشخصات خود مطابق جدول  ذیل، این کانون عالی را حد اکثر تا روز چهارشنبه ۱۰ آذر ماه مطلع نموده تا هماهنگی های لازم به عمل آید.

نام شرکت :

نام و نام خانوادگی مذاکره کننده:

سمت :

نشانی شرکت :

تلفن تماس:

فاکس :

نشانی الکترونیکی:

نام شرکت یونانی طرف مذاکره:

یادآور میگردد :

۱) علاقمندان همچنین میتوانند خودبطور مستقیم با بخش اقتصادی و بازرگانی سفارت محترم یونان از طریق شماره تلفن ۲۲۰۵۰۰۱۴ ، سرکار خانم مهری اشکی هماهنگی نمایند.

۲) ضمناً جهت اطلاع بیشتر، فهرست کامل اعضای هیئت یونانی، و دیگر مشخصات مربوطه از جمله نام شرکت، رشته فعالیت و مشخصات تماس آنها، در فایل ذیل موجود میباشد که علاقمندان با کلیک کردن روی فایل مزبور میتوانند اطلاعات مربوطه را که در ۸ صفحه تقدیم گردیده است ، دریافت نمایند. ضمناً دبیرخانه این کانون عالی نیز آماده ارائه هرگونه اطلاعات می باشد .

تلفن دبیرخانه : ۸۸۹۴۰۲۱۱ – ۸۸۹۴۰۵۱۲

پیشاپیش از توجهی که به این امر مبذول میفرمائید قدردانی مینماید.

فهرست کامل اعضای محترم هیئت یونانی

دیدگاه ها

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.