• نشریه پیام کارفرمایان

  بيست و هفتمين شماره‌ي «پيام كارفرمايان» منتشر شد

  بيست و ششمين شماره‌ي «پيام كارفرمايان» منتشر شد

  بيست و پنجمين شماره‌ي «پيام كارفرمايان» منتشر شد

 •              در نیازسنجی اینترنتی مرکز آموزشی تورین مشارکت کنید

  در نیازسنجی اینترنتی مرکز آموزشی تورین از تشکل‌های کارفرمایی سراسر جهان مشارکت کنید!!

  آرنو دو کاستر مدیر برنامه‌ی اقدام‌های کارفرمایی سازمان بین‌المللی کار با ارسال بیانیه‌ای اینترنتی به تمام تشکل‌های کارفرمایی سراسر جهان از آن‌ها درخواست کرد تا در یک نیازسنجی آموزشی اینترنتی شرکت کنند.

  این نظرسنجی در ۴ صفحه تدوین شده و صفحه‌ی اول آن به ارایه‌ی دستور عمل پر کردن پرسشنامه‌ی اینترنتی اختصاص داده شده است. براساس این دستور عمل شما باید از یک صفحه به صفحه‌ی دیگر بروید و برای اینکار باید دکمه‌ی «بعدی» را در پایئن هر صفحه کلیک کنید. برای ارسال پرسش‌نامه کلمه‌ی انگلیسی «انجام شد» را کلیک کنید. و اگر پاسخ‌های ارایه شده را نپسندید یک صفحه‌ی جدید بازکنید و دوباره به پرسش‌ها پاسخ بدهید.

  براساس این پرسشنامه از شما درخواست می‌شود تا به برنامه‌ریزان مرکز آموزش تورین بگوئید که کدام بخش از نیازهای آموزشی تشکل کارفرمایی شما در اولویت قرار دارد و آن‌ها برای رفع کدام یک از نیازهای تشکل‌ کارفرمایی متبوع شما برنامه‌ ریزی کنند.

  خاطر نشان می‌شود، برنامه‌ی تدوینی مرکز آموزش بین‌الملللی تورین در اختیار کانون عالی انجمن‌های صنفی کارفرمایی ایران قرار خواهد گرفت و کانون عالی کارفرمایی نیز ترجمه‌ی آن را به تمام تشکل‌های کارفرمایی تقدیم خواهد کرد و تمام امکانات در اختیار علاقمندان به شرکت در برنامه‌های آموزشی مرکز آموزش بین‌المللی تورین گذاشته خواهد شد تا در این برنامه‌ها شرکت کنند. از همین رو، بسیار ضروری است که تشکل‌های کارفرمایی ایرانی نسبت به تکمیل و ارسال این پرسشنامه تا دیر نشده اقدام کنند.

  برای ادامه ی مطلب و ترجمه‌ی نامه‌ی کاستر همراه با لینک‌های مربوطه‌ لطفا رو تصویر ذیل کلیک فرمائید .

     ارسال نظر بسته شده است .

  

                     مطالب پیشین