• نشریه پیام کارفرمایان

  بيست و هفتمين شماره‌ي «پيام كارفرمايان» منتشر شد

  بيست و ششمين شماره‌ي «پيام كارفرمايان» منتشر شد

  بيست و پنجمين شماره‌ي «پيام كارفرمايان» منتشر شد

 •              گسترش روابط و همکاری های تجاری – بازرگانی منطقه ای

  عطف به خبر دریافتی از اتحادیه کنفدراسیون های بخش خصوصی کشورهای پیرامون دریای سیاه و دریای خزر *(UBCCE) به اطلاع میرساند که این سازمان جهت گسترش روابط و همکاری های تجاری بازرگانی میان انجمن های عضو و شرکت های وابسته به آنها ، قسمتی از وب سایت خود را جهت درج مشخصات آنان در وب سایت مربوطه اختصاص خواهد داد.

  از اعضای محترم این کانون عالی و شرکت های عضو آنها و سایر علاقمندان درخواست می گردد در صورت تمایل فرم پیوست را تکمیل و به دبیرخانه اتحادیه مزبور از طریق فاکس شماره (۰۰۹۰۲۱۲۲۹۲۵۳۷۵)  ارسال نمایند .

  جهت دریافت فایل ضمیمه لطفا کلیک فرمائید !

  Business Offers UBCCE

   

  ضمناً اعضای محترم کانون عالی انجمن های صنفی کارفرمایی ایران  و یا شرکت های وابسته آنها ، چنانچه مایل باشند خبری از کلیه اقدامات بعمل آمده ، چالش ها و فرصت ها و یا در هر زمینه فعالیتی که مربوط به آن تشکل می باشد را بعنوان خبر در بولتن اتحادیه کنفدراسیون های بخش خصوصی کشورهای پیرامون دریای سیاه و دریای خزر

  (UBCCE) که هر سه ماه یکبار به چاپ خواهد رسید منتشر نمایند . برای انتشار این خبرها در شماره زمستان جاری اعضاء محترم می توانند خبرهای خود را به زبان انگلیسی حداکثر تا تاریخ  ۲/۱۱/۱۳۸۹  به دبیرخانه این کانون عالی ارسال نمایند تا اقدامات و هماهنگی های لازم جهت درج در بولتن مزبور صورت پذیرد .

   

  —————————————–

   UNION OF BLACK SEA AND CASPIAN CONFEDERATION OF ENTERPRISES    *

     ارسال نظر بسته شده است .

  

                     مطالب پیشین